Allsences Hikayesi

“Zamansız Moda” anlayışından yola çıkarak, zamansız, rahat, sade ve elegant tasarımlar üzerinde çalışmayı çok seven Şennur KESKİN 2014 yılında kendi ismini verdiği ilk markasını hayata geçirmiştir.

Öncelikle Beachwear tasarımları ile moda dünyasında kendine yer edinen ve daha sonra hem Beachwear hem de günlük kıyafetler ile çalışmalarına devam eden Şennur KESKİN, şık tasarımlarını ALLSENCES markasıyla Türkiye’ nin belli başlı mağazalarında ve pop-up store larında satışa sunmuştur. Akdeniz kadınının kendine güvenini, sevgisini ve biraz da muzurluğunu vurgulayan özenli ve şık Allsences tasarımları ilhamını denizden ve doğadan alıyor. Günlük hayatta, her zaman diliminde yeri olacak ve her yaşa uygun olarak düşünülmüş tasarımlar müşterilerine kendini özel hissettirecektir. Tasarımlarda ilk göze çarpan, her bir detayın ayrı ayrı, özel olarak ve özenle düşünülmüş olmasıdır. Tasarımların amacı; müşterilerinin daha da güzel görünmelerini sağlarken, onları hem fiziksel hem de duygusal açıdan yükseltmektir. Yaşayan ve yaşatan elbiselerin tasarımcılığı, Allsences’ın özel amaç olmaya devam edecektir.

Şennur KESKİN kariyerine Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü’nün Moda Tasarım Bölümü’nden mezun olduktan sonra, Atalar Mağazası’nın VM yöneticisi olarak başlamıştır. Bu deneyimin devamında Vakkorama, Benetton, Network ve Sisley gibi markaların VM gruplarında çalışmıştır. Bunun yanında, Türkiye’nin ileri gelen markalarına stil danışmanlığı hizmeti vermeye de devam etmiştir. 2014 yılından itibaren sadece kendi markası ile çalışmalarına yüksek enerji ve istek ile devam etmektedir.