İade ve Değişim:

Web sitemizden almış olduğunuz ürünün hatalı çıkması ya da bedeninin uygun olmaması gibi kişisel durumlarda teslimat tarihinden en geç 14 gün icerisinde iade ve değisim yapılabilmektedir.

– Yurt dışı siparişlerinde sadece ulusal posta servisi ile gönderilen ürünlerde değişim kabul edilmektedir. DHL, UPS gibi özel kargo şirketleriyle gönderilen ürünlerin değişimi yapılmamaktadır.

– Değişim ve iade talebi oluşturmak için [email protected] adresine mail atmanız gerekmektedir. İsim-soyad ve sipariş kodunuzu mail başlığı kısmında mutlaka belirtiniz.

– Değişim talebinize mail üzerinden cevap verilerek mailiniz onaylanacak ve değişim ve iade için adres bilgisi tarafınıza iletilecektir. Ürünü, size gönderilen paketle geri göndermeniz gerekmektedir.

– Değişim talep mailinize yanıt geldikten sonra ürünü eksiksiz bir şekilde paketleyerek, mail ile size ileten adrese gönderebilirsiniz. Kargo gönderim ücreti sizin sorumluluğunuzdadır.

– Mail yoluyla değişim talebi oluşturulmadan gönderilen ürünler DEĞİŞTİRİLMEYECEKTİR.

– Bize ulaşan ürünlerin değişim şartlarına uygunluğu incelenip değişim talebiniz onaylandığında yeni ürün ücretsiz bir şekilde size tekrar gönderilecektir.

Değişim Şartları:

– Değişim işlemi bir kereye mahsus olarak yapılır. İkinci defa değişim yapılamaz.

– Kullanılmış, orijinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim ve iade işlemi yapılmamaktadır.

– Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmemektedir.

– Ağır kokulu parfümler ya da iz bırakabilecek bir deodorant sürmüşken denenmiş ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmemektedir.

– İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de değişim yapılmamaktadır.

– Yurt içi değişim gönderilerinizde istediğiniz kargo şirketini tercih edebilirsiniz. Paket değişim adresine ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. Eysuşen Moda Tekstil San. ve Tic. Limited Şirketi, kargolama sırasında hasar görmüş veya kaybolmuş paketler için herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Lütfen kargolarınızın iyi paketlendiğinden ve takip edilebilir, sigortalı bir şirket ile gönderildiğinden emin olunuz.