Teslimat
Siparişleriniz 3-5 iş günü içinde kargoya verilecektir. Bazı ürünlerde teslimat süreleri değişiklik gösterebilir. Ürün detay sayfalarında ürünlere ait teslimat sürelerini görebilirsiniz.
Beklenen teslimat süresinin dışına çıkan gecikmeler kargo firmasının sorumluluğundadır.

 

Ulaşmayan Siparişler
Siparişinizin teslim süresi 30 günü aştığı durumlarda, sipariş numaranızı ve siparişinizi oluştururken yazdığınız isim-soyadı [email protected] adresine iletmenizi rica ederiz.

 

Gönderim Ücretleri
Yurt içi gönderimleri ücretsiz, uluslararası gönderim ücretleri ise ödeme esnasında otomatik olarak hesaplanmaktadır. Ülke bazlı kargo ücretleri aşağıda listelenmiştir.

 

Sipariş Durumu
Site üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz. Size gönderdiğimiz kargo takip numarasından kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

 

Gümrük Vergileri
Teslimat sürelerini ve kargo maliyetlerini görüntülemek için adresinizi doğru girdiğinizden emin olun. Uluslararası siparişler için geçerli olabilecek herhangi bir gümrük ücreti tamamen müşterinin sorumluluğundadır.